Julius Ullmann
(Linz 1861-1918 Salzburg): "Vorfrühling", links unten signiert J. Ullmann, Öl/ Platte, ca. 58 x 78 cm, gerahmt, beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
18.11.2010 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 375,-
EUR 600,- do EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
Julius Ullmann
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.11.2010 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.11. - 18.11.2010 |